Haberler

Anasayfa Haberler

Hektaş'tan Perakende Müşterilerine Özel Müşteri Kulübü

Hektaş, perakende müşterilerine özel ayrıcalıkların yer alacağı “Hektaş Müşteri Kulübü”nü hayata geçirdi. Sektöründe bu anlamda bir ilke imza atan Hektaş, özel fırsatların yer alacağı, alışverişlerle ve kulüpteki etkinliklere katılarak kazanılan puanlarla çeşitli hediyelerin seçilebileceği Hektaş Müşteri Kulübü’nde müşterilerine çok daha yakın olabilecek.

62 yıllık bir geçmişe sahip, Türk tarımının öncü şirketlerinden biri olan Hektaş, perakende müşterilerine kulüp içerisinde bulunan Göster Kendini, İzle Kazan, Ürün Geliştirme Önerileri ve Anketler vb gibi özel fırsatların yer alacağı Hektaş Müşteri Kulübü hareketini başlattı. Hektaş Müşteri Kulübü’yle perakende müşterileri Hektaş’ın sunduğu fırsatlardan haberdar olabilecek, özel kampanyalardan faydalanabilecek, yaptığı alışverişlerle kazandığı puanlarla da hediyeler kazanacak. Hektaş Müşteri Kulübü üyeleri aradığı her bilgiye tek adresten ulaşmanın kolaylığını yaşayacak.

Hektaş Müşteri Kulübü’nün sunduğu fırsatlara www.hektasmusterikulubu.com adresi üzerinden perakende müşterileri vergi kimlik numaraları ve kendilerine gönderilen özel şifreyle üye olarak faydalanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.youtube.com/watch?v=NRZ4IcIef48